Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)

Created by EFECaaN ©2008

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

..Ünlemliyorum artık seni! *Yüreğini ünlemleyen herkese..

YazarMesaj
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

..Ünlemliyorum artık seni!                      *Yüreğini ünlemleyen herkese.. Empty
MesajKonu: ..Ünlemliyorum artık seni! *Yüreğini ünlemleyen herkese..   ..Ünlemliyorum artık seni!                      *Yüreğini ünlemleyen herkese.. Icon_minitimePerş. 26 Şub. 2009 - 21:10

Şiir yazmaktan bıktım ben..Hayata böyle bozuk para gibi bakmaktan yoruldum artık.! İçime atmaktan bıktım bazı şeyleri..Yorulan kalplerin baş öncüsü olmaktan da sıkıldım. Gülücük maskesi yapışmış yüzüme..İçinde karartılar besleyen bi yüzüm var..Bi hayatım var.
Her duyguya bi başka şiir..Herkesten beklenen teşekkür beklentileri..Damla damla dökülürken biriken gözyaşları.! Bitiremediğim şarkılarım var benim.! İçimde yazdığım şiirlerim var..Sana,herkese söylemek istediklerim var..Sen kimsin?Onu bile bilmiyorum,biliyor musun..İleriye bakamayan mağluptur her zaman.Baksana,cümlelerim yarım yarım..İşte hepsi böyle hayatım da böyle yüreğim de böyle..Sende böylesin..Sana hep üç noktaydı gözlerim.
Sana hep virgüldü cümlelerim..Sen hep noktalı virgüldün kalbimde..Ya da sen hep iki noktaydın açıklamalarımda..Sana nokta koyamıyorum sanıyorsun değil mi..Yanıldın ya yanıldın.! Sen noktalarımı bile haketmiyorsun..Dön bak aynaya..Belki,belki orada göremezsin yüreğini ama..Bi kalp saklıyorum orda..Baktığın her aynada.!
Sakın sana yazdığımı düşünme bütün bunları..İnan kime yazdığımı bende bilmiyorum.Beni her kırana,kalbimi her bağırtana bunlar.! Ama şunu da bil.Kalbimi bağırtmak kolay değildir..Sen varya..sen sadece ağlatırsın onu..! Ama bağırtmazsın,o kadar değerlisi değilsin kalbimin.Belki benim,benim herşeyimsin ama kalbimin hiçbirşeyisin,hiçbirşeyi.!!
Okuma bunları..ya da oku ya.. Hiç farketmez biliyor musun,umrumda değil artık.!
Giden kendi zaten gitmek istediği için gitmez mi..Belki benim yüreğim yorgun,ama hala yaşıyor..Hala atıyor..Sevmedim diyemem elbet.! Sevdim,çok sevdim..Ama sadece sevdim.!
Yıllar geçiyor,ben el sallamayı seviyorum onlara.! Onlar beni pek sevmedi ama..Gelen gideni her zaman aratmaz kii..Belki,neyse geçiyor yıllar =))
Sen..Kaç çiçek besledin yüreğinde.? Hiç papatyalara sordun mu sevgiyi..Ben sordum,onlar yanlış biliyor..Hatırlarım da,ne zaman sorsam onlara sevgiyi.."seviyor" derler..Beni sevdikleri içindir,üzülmeyeyim diye..Ben anlasam da tebessüm eder geçerim onlara..Smile Sevip sevmemen umrumda değil artık diyorum kendime..Bak hala söylüyorum..."Sevme beni,bu saatten sonra sevme.!"
Umut beslemek kötü bişeymiş..Neden kötü şeyler senden çıkıyor..Çok seviyordun galiba umut beslemeyi,keşke beslemeseydin..Senin eserindi benim umutlarım.! Bianda koparmasını da bilirim o çiçekleri..Ya da sulamam,ölür giderler..
Çocukluğunun saflığı gitmiş üzerinden..Yok artık sendeki sen.Bunu kabullen.
Seni yüreğimden kopardım ben..Saklıyorum defterimin arasında..Kurusun diye.Ölmesin diye her gün öpüyorum onu..Senin haberin yok değil mi? Artık var..!
Hatırlar mısın bilmem ama ..Dilekler dilerdik seninle,istediklerimiz vardı ya..Aslında istediklerimdi. İstediklerin oldu..Sahi,unuttum onları sormayı sana..? Kabul oldular mı,dileklerin gülümsediler mi sana uzak diyarlardan...=)
Benim dileklerim hep gülümsediler bana,kabul da oldular..Seviyorum ben onları..Dilek dilemeyi seviyorum..
Ben..bunları neden yazdım,kime yazdım inan bilmiyorum..Belki sana..Ama dedim ya sen kimsin?..Belki aklımdakisin,belki de yüreğimdekisin..Ne olursun ağla,biraz ağla..Az da olsa ağla ki rahatlasın vicdanın,yılların..Yürek ağlatmak kolay mı..? Kolay..
El sallıyorum sana çık dışarı göreceksin..Dikkatlice bakarsan oradan göz kırpmış olacağım sana..
Yoruldum ben..Beni yoran sen misin hayat mısın inan bilmiyorum..Hayat zaten..zaten ne ki yaa..Dilencilere bozuk para niyetine verilen koca bi ünlem hayat.! 5 kuruş,3 kuruş,2 kuruş...Eğer sende bu hayatın içindeysen,bozuk bi parasın..En iyisi ne yap biliyor musun? Al o bozuk parayı,bi dilek kuyusunda dilek dile..
Hayatı her zaman ünlemle tamamla.
Tıpkı..
Tıpkı..
Tıpkı,benim seni ünlemle tamamlamam gibi! Smile)

26.02.2009
Şevin Nar

*Ünlemliyorum artık seni! Arrow

..Ünlemliyorum artık seni! *Yüreğini ünlemleyen herkese..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-