Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)

Created by EFECaaN ©2008

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:39

sınaava kopyasız girmek savaşa silahsız girmek gibidir
уüяєğιм∂єкι тєк αяzυ, нαуαℓιм∂єкι тєк тυткυ, вєηι уαşαтαη тєк ∂υуgυ ѕєηмιşѕιη вєвєğιм

รєש๓เא๏гย๓ şย รคคtเภ รєรเภเ,คк๓ครıภ ๔ยгรยภ zค๓คภђєгşєאเภ ๒เг öภςєรเ שє ร๏ภгครı שคг๔ıг ๔єгlєг אค; אคlคภ รєภ๔єภ öภςє שคг๔ı๓ ๒єlкเ ค๓ค คşкı๓ รєภ๔єภ ร๏ภгค ๏l๓คאคςคğı๓ เภคภ

ьія іпѕапı fаякєтмєує 1 dk,тапıмауа 1 ѕаат,апLамауа 1 gύп,ѕєψмєує 1 ђаfта уєтєя aмa, υпυτмауа ьїя σмύя уєтмєzZ

-ßu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum !

єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

ιηѕαηℓαя ѕιz∂єη єℓєѕтιяι ιѕтєяℓєя; αмα ∂υумαк ιѕтє∂ιкℓєяι öνgü∂üя

ιηѕαηℓαя уαηℓιѕ уαραвιℓιяℓєя, уαℓηιz вüуüк ιηѕαηℓαя уαηℓιѕℓαяιηι αηℓαяℓαя

…ιηѕαηℓαяα üçüη¢ü вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ…

אüкรєl๓єภเภ єภ คlçคкçครเ, zคאเŦlคгเภ รเгtเภค ๒ครคгคк אüкรєl๓єкtเг

αşк вαηкαℓαяıηıη güℓü¢üкℓєя şυвєѕιη∂єкι ѕєηι ѕєνιуσяυм нєѕαвıηα вιηℓєя¢є öρü¢üк уαтıяıℓмışтıя ιѕтє∂ιgιηιz zαмαη çєкєвιℓιяѕιηιz güℓє güℓє нαя¢αуıηız

–вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

—-yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgi sensiz olamaz unutmaki sevmek daima beraber olmak deqil sensizken ble seninle olabilmektir

içinDen qeLeni söyLe kaLıRsa yazıqK oLuRr
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:39

EY TÜRK GENÇLİĞİ BİRİNCİ VAZİFEN SEVMEK!İKİNCİ VAZİFEN SEVİLMEK!ÜÇÜNÇÜ VAZİFEN AŞK PAZARINDAN KAZIK YEMEDEN TÜĞMEK!!!

senin gibi seviyorum deyipte sevmeyenlerden değiliz ki -------- olalım

YALNIZ BiR KALBiN TEK BiR ANAHTARI VARDIR MASUM BiR GULUMSEME NE OLUR GULUMSE! BANA DEGIL KENDINE CUNKU BUNU EN COK SEN HAKEDIYORSUN!

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim

Sevdiğini elde edemezsen, elde ettiğini sevmeye çalış

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !!!

Ben sana "SEVMEYİ" öğretemedim,Sende bana "UNUTMAYI"öğretemedin

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!
ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim
ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum
iÇeLim Demeyin! --> DayanamIyorum!
GideLim Diyin! --> GeLiyorum!
Dalga geÇeLim --> ßayıLıyorum !
Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum
çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!
ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!!
>>km ne derse desin ben böleimm degisemiyorum<<

Adini kalbime askla kazimistim bosver aldirma belki bir gün silerimGüzel bir rüyayi gerçek sanmistim Seni sevdigim için özür dilerim

Haritalara bakiyorum evin yok Sözcüklere bakiyorum adin yok Kendime bakiyorum seni görüyorum, çünkü benden baska yerin yok

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen

mutlu olmayi biliyosan sevmeyide biliceksin,eger gercekden seviyosan ugrunda ömrünü vereceksin

SeN ÇöLdE YaĞaCaK YaĞmUr KaDaR DeĞeRLiDaLıNdA AçMıŞ ÇiÇeK KaDaR GüZeLsİnKaYBeDiLmEyEcEk KaDaR ÖnEmLi,KaYbEdİliNcE de BuLuNmaYaCaK KaDaR ÖzELsiN!

Her Seven İsimsiz Bir Kahramandır ve İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır!!

İyimser bir insan ayakkabıları çalınınca “ayaklarım var ya” diyebilen insandır
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

вιℓмєz∂ιм вιя ∂αнα вιя ∂αнα ѕєωє¢єğιмι уιηє öğяєттιη вαηα ѕєωмєуι уєηι∂єη ∂σğ∂υм ѕη∂є öğяєη∂ιм уüяüмєуι ηє σℓυя вιяαкмα єℓℓєяιмı

●●●ѕσηвαнαя∂α ∂öкüℓєη уαρяαqтıм ιℓк вαнαя∂α gєяι gєℓ∂ιм вєη!! αıℓємє ∂σѕтυмα ѕℓмℓαя σℓѕυη уααмυя ѕσηяαѕı güηєşιм вєηηηηηη!!!●●●

biss yüzsüs p**Lér qibi hér qüséLé asıKK oLmayıss ama oLdukmuda asLa unutmayıss

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir

bi baktım uzaklardayım_duygusal tuzaklardayım_her sokak bit yol ayrımı_anlatamam ki ben kaygımı

krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum

вєη ѕαηα нαℓα αşığıмιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıмуα şм∂ι тυт єℓιм∂єηуα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη

ѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαя

ραтαкℓα яυнυмυη кαяαмѕαя çσ¢υкℓαяıηıαℓ єℓℓєяιη∂єη şєкєяℓι єℓмαℓαяıηı

нαуαтı ∂ιğєяℓєяιη∂єη кσρуα çєкєяєк уαşαмαк вυ∂αℓα¢α

ƒυηкуι ѕαтαякη υтαηмıуσ|¢єzαуı göяѕє ∂ιzℓєяι тιтяєя|αувєηι göяѕє αℓтıηα уρя|ѕαgσραуα ∂ιккαт αηηєη ѕєηι ∂σя∂υηα ριşмαη σℓмѕη

Kalemimle satırlara bulanan bir şairim Bu yolda ben sonsuz sakinim Nerdeyim sessizce bende Yürüyorum aklım eserde Suskunum bugün yine bende Dertleri çek birak!

''YAPTIĞIN YANINA KALMAYA¢AK ßİR KIYAMETTİR KøPA¢AK KULAĞINI AÇ İYİ DİNLE ZALİM SENİNLE ßİR HESAßIM VAR İNTİKAMIM ÇøK A¢I øLA¢AK''
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:40

ßir Şi$e Şarap Sırdasım ,Yanında Siqaram Mezesi øLSUN Sakın ßana Døkunma Ta$ ßasTım ßaqrıma KadehLere Merhaßa Askım Sana ELvada

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 290 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN!

**кαηıмα gιяιρ уüяєğιм σℓℓмυşѕυηтєηιмє gιяιρ кσкυм σℓмυşѕυηвυηυ ηαѕıℓ уαρтığıηı вιℓмισяυм αмα вє∂єηιмє gιяιρ ¢αηıм σℓмυşѕυη!

YOK Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemdeSen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile!

N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana gLmk içn! Snse 'ayrıLık' dedin en b$nda AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa

Çocuum dü$ünme, birascık yaLan a$k için söLenen $eyLer!

๒เt๓เş ๏l๔ยğย เçเภ คğlค๓ค ๏l๔ยğย เçเภ ﻮül!!

ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя

çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…

єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!

öğгєtเlєภ єภ z๏г ๔єгร ђคאคttค ђคภﻮเ кöקгüאü кยllคภıק,ђคภﻮเรเภเ אıкคςคğıภ๔ıг

คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи!
ஐ๑» Nê ô güZêLîm âGLîyOrMûsûN? êRkêK bûGün sêVêRyâRîn bêZêR!SêNîn dêdigiN ô LêyLâ MêCnûN â$kLâRi bû zâMândâ Nê GêZêR«ஐ๑

ßєи нãуãтã тєк gєℓ∂iм тєк gi∂єяiм
ßu ∂üиуã∂ã ßiя Aℓℓãн’ı ßiя∂є кєи∂iмi ßiℓiяiм
zãмãıиıи∂ã §єv∂iкℓєяiмi тєк тєк §iℓєяiм
ßu нãуãт ßєиiм i§тє∂iğiм gißi уã$ãяıм
∂єğєя vєяєиi нãуãтıмã §σкãяıм
vєямiуєиiи нãуãтıиã §σкãяıм
ßugüи ãğℓãя уãяıи §u§ãяıм
gözüм∂єкi нєя ∂ãмℓã уã$ıи нє§ãßıиı güи gєℓiя §σяãяıм
zãя ãтмãм $ãи§ã iиãимãм
σятã∂ã ßiя $ãи§ vãя§ã σиu∂ã ßєи OLUŞTURURUM!!
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:41

╬KeNdi kuRaLLarıMLa oyNaRım
╬BaktıM oyuN §ıkTı, bıRakıR kaLkaRıM !!
╬HaYaTtA HeR §eÇiM BiR KaYbEdݧTiR ÇüNkÜ bEn
╬Ne KaLaNa GiT DeRiM Ne GiDeNe KaL,KaLaCaK
╬oLaN YeRiNi,GiDeCeK oLaN YoLuNu
╬BeLiRLeMi§TiR ZATEN

haYat bıR sINaVsa kaĞıDımı VeRip ÇıKMaK IsTıYoRUm

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes

Ta$ oLsan diLe geLirdin! İ$te öLe sewmi$tm Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim

a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

___aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm

Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresißen sattığın son a$kın ta kendisi

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n!:

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerimSende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr

oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuşgeRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın !

GöZlEriMdEn yÜzÜnÜ ÇıKaR Da aL Aşq yaLaNsA HeR MewSiM SoNbAhAr YaşNcAk dAhA BİR ÖmÜr wAr yIkIlCk kAlIn bR DvArR!!

Beyendiysem SevdiyiMiMi Sandin, Konustuysam EvleneceyiMiMi Sandin 2007 OGLUM sen BENI Enayimi Sandin!![ kendi du$$en aglamaz! [ ANLAYAN ANLADI

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana !!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

güℓü ѕσℓαηα ∂єк ѕєηι öℓєηє кα∂αя ѕєνє¢єğιм

gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕözüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:41

bitti işte bitti uğruna ölünecek aşkım,bitti herşey bitti bu seni son anışım

Bir gün Duyamazsan Sesimi Gecelerinde ßiLirsin ki Veda £demem SevdikLerime !! SessizLikte wedadır sewgi doLu kalpLere ..

Gözbebeklerinde kendim yerine başkasını gördüğüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun?

Kahretsin. Sana son bir defa daha sarılmak için o soğuk kokuyu duymaya bile razı olmak ne kadar acı...

Sadece ölüp son bir kez gideceğim...

bir serçeydim sürüden ayrılmış gökyüzünde koybolmuş o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş..

нαу нαу ,,ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу ,, вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓ

αу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу..!

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet,Bu SERSERİ KIZ Sensiz Yapamadı AFFET...

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

teRkeDen..qiDeRken keNdine ii ßhaq deR ya..Ne saCmaa !! Sanqi umRundaymş qißi teRkettiqi..ama yiNede söLEyeyim qüL'm sHen hiC mERAK eTme.. KENDİME İYİ ßaKARIMm..!!!

Ne TuhaF Dimi içimi acıTanda Sendin, Acımı DindirejeK oLanDa....!!!

ruHum,hayaLim,umudum,mutLuLuqum,adım yHøq ßenim..! Ne iNsaNım,ne meLek ne $eytan ßen Lanetim.. !!

Kalbimi kirarsan Operek yapi$tir. Hasretinle delirirsem, Sozlerinle yapi$tir. Sana darilirsam, Gozlerinle bari$tir. ama unutacaksan, Once beni olume tani$tir..

Bir Bulut sarsin evinin Damini; Azrail beklesin almak icin Canini; Ben degil askim emsin kanini; Damarlarin kurusun beni unuttugun icin...

Inadına gelmiş bahar, coşkuncasına

Ölümle hayat yarışırcasına..!!

kahvaLtı hazıRlaDım saNa Da gönDeRiyoRum,

uMut doLu omLet

haşLanmış sevgi biR DiLim tutKu seni seviyorum reçeLi

ve biR de yaLnızLıK demLeDim kaç şeKerLi oLsun?

AgLadigini gördüm düSümde,

Gözyasina uzandim dokunamadim...

Bi sigara yaktim ikimize,

DumaniyLa birLikte seni cektim icime,

sEn geçTin yiNe beN senıfTa kaLdım biR tüRlü yanıNa uLaşamaDım sevDa sıNavınDan taKdiR aLdım ihaNet deRsine çaLışaMaDımM..

A$k ÇekiLmez ßuraLarda ßen Hep Seni Aradım.. Duvarlara Senin iÇin Resim Çizip Agladım.. Sen uyurKen ßen Düşündüm.

Kahpe Hayat : Ya güldürür ? Ya Ağlatirsin ? Neden Hep Ağlayanlardan Olduk.!

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı...∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM Exclamation BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

Beni Beyninden Silmiş Olabilirsin Ama Kalbinde Hala Ben HüKüM Sürüyorum..!!!

Aşığım diyorum beni anlasana, Arkadaşlık diyorsun bana.. Seven biri arkadaş olmaz Sana...

Şak Şak Şak aLkışLıorum bak seni ! Kendinden soğuttun beni !! İstediğin bu muydu,söyLe ! Başın Göğe Erdi mi ?!?

PsiKoPaT OLuRuM GöZüM GöRmEz SözüMüN GeCmEdİgİ YeR oLMaZ.

…Ne ilktin.nede son..yaşadıgım hayat içinde küçücük bir oyundun..sevgiyle dogdun…nefretle yok oldun…üzgünüm canım unutuldun..

"ölene kadar" diye söz verilmistir, ama "ölüm yolunda" baska tercihler belirmistir.

Yan kaLbim yan.. Giden unutuLur, sen sana yan.. Sus kalbim sus!! Nasibin yok senin a$ktan..

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι…
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

*Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİNBİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM AVRUPA KADAR MODERN *AMERİKA KADAR GÜZEL AFRİKA KADAR SICAKSIN NE VARKİ SEVGİLİM ANTARTİKA KADAR UZAKSIN
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan varKimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın Karanlığa bak yüzümü göreceksin Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum Bir dost diledim sırtımdan vuruldum Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diyeBen dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur
*Gidene kal demeyeceksingidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizleredönmeyene dön demek acizlere yakışır
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemişSizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demişAdamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
yetermi
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:42

Daha Dün qeLmi$tin köyDen
çıKmaz oLdun diskoteKten
uzaK duR kıZ çoK yemeKten
uqra$ırsın seLüLitLen
fazLa kaÇmış sıRt dekoLten
tuhaF oLmu$ miNi etekLen

söyLe ßaßan tarLa satSın
kaSet yap Da miLyonsaTsın
patRonu seV ki kLip yapSın
heLe ßiR de Rapçi oynaTsın
unutuLdun dü$tün diLden
ne qeLir ki buqün eLden

Biri qider biri qeLir hayat hep böyLedir
VedaLar koysada bazen qitmek qerekir
MeseLe BekLemektir
MeseLe ÖzLemektir BeLki ben yanıLdım Sonum Depresiftir !

yaLan söLéme yaLanIm oLursun oyun oyNama oyUnCaqIm oLurSun

arTıq kİmSé iÇhin üsüLmüCem yaRInI biLméDiqim Bi dünyaDa inSanLarIn boŞ söZL:ériyLé geÇirmiCém

sensiZ qeceLér haRam - sabaHLar qüNaH bana !

béN küÇük bir kIzIm oyunCakLarımı alIrsanIz sizinLé oynarIm

qidén déiL, kaLandr térkédén qidén dé ßu yüsdén qitmi$tir zatéénNn

TErk Edeni TErk eTmek ßüük ZevKTir AMa seVeni TErk ETmeq En büüK KAhpeLİktir!!TErk Edeni TErk eTmek ßüük ZevKTir AMa seVeni TErk ETmeq En büüK KAhpeLİktir

Tak Boynuma İpini, ya da kes biLeğimi Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni, daha iyi

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde

yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin

Biri qider biri qeLir hayat hep böyLedir
VedaLar koysada bazen qitmek qerekir
MeseLe BekLemektir
MeseLe ÖzLemektir BeLki ben yanıLdım Sonum Depresiftir !

HIÇBIR ÖNYARGIM YOK BÜTÜN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR

Otopsisi yapıLdı bu aşkın !! aŞk Bitmiş Konu Kapansın !!

Gözümden Akan YaşLar Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun !

Şişthhh güçlü bir adamsın sen Eğilme düşlerime
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:42

Sattım a$kı S3nd3 kaLsın, taLißim Çok S3n yaLansIn İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak v3r Üstü KaLsın

нάуάт mάтЯσсKнάđί KuđuЯσсK

Kim SöyLemi$ CadI OLdugumu ? Sén €LmanI Yé $ékéRim

•# ßana ßi$éy sOrmayIn ! --> ßiLmiOrum !

ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη

†ıк!†ıк!кiм!0o!(-ßђєи!-λsк!)ßi!Siq†iя!qi†!Yђλ!

anLam§ız coCukLarın cıqLıkLarı qßi xS

ZéKa Ya$ıN ßaNa AßLa DiYo

ßir Düş'Tüm KırıL(dı)m

içimDéki Son zeHrini De attıM Buqün !

ѕєωєяєк υηυтмαк σℓυя i$мi ؟

Sana Hém Séx Hém Dé Séyahat K0kan ßiR TékLifim 0Lacak " !!! Ś*кт*я Q*т !!! "

|| ћéр ѕéη ||

sи oLмadaи ßu kaLß hissédéмéS

TaRTı$aCaKsaK éĞéRßaNa ßi DaKKa İzn WéRßéYnimi ÇıKaRıP GéLéYim$aRTLaR é$iT oLsun

ĶąƒâмĐã ßίnŁēŖcё SţŖés Sus ĶΘήu$Μã SéSińi ΚéS !
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:44

^^ hérséЧ b0mb0q wé yiné kimsé y0q!!

Biqün Pişman oLupta Dönersen Geri
GönüL Kapım Açık Ama Nah Girersin İçeri !

!!! SuYun IhTimaLi YokTurDaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeMTsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

S£nd£ KaLsIn DeV AyNaN BaKtIkçA aSlInDa N£ kDr Kçk oLduNu FaRk £D£RsInOkDr
m£Rak £Tm£ YuKarLaRıDüş£rs£n ߣLiNi iNciTiRsIn

biR waRmışş Bir YoqmuŞşBuqüN waRmıshYaRın yoq oLmuşş

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM

Ben hiç mutluluktan delirmedim ama delirmekten mutluyum

d!ikkaT!mi ¢kmez k!mse,d!kkaT eder!m !$!me geLirse

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum

HépTé DéfoLuLaR ßuLuoR ßéN! YaN SaNay! Dé!L Orj!naL ß!r aŞk aRıoRum ßén!!

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn

нαу нαу ,,ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу ,, вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу

yeni 1 manita yapmı$sın buLu$unca habr werDe 1 ksa eqmek qönderiim e maLum KA*AR EKMEKSİZ YENMEZZZ!

Dünya nüfusuna göre her erkeğe 2 kız düşüyormuş Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !

yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım biR daHa asLa senLe oLmuyacaqhh

beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN

sendeki hava benim bisikletimin tekerleklerinde waRR

coca coLa RekLamLarındaki penguen gibisin4 kaPak werSem geLirMisiNn___??

ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış buna

qÖzLerine Mi iNaNayım^o) AqzıNa Mı ?^o) qÖzLerinE Mi BakayıM^o) Aqzına Mı SıçayıM:|

aşqq her daqqa qıwırırr <3

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen!!

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN

bİşe yapmak İstiyoRsan avazInın çıktığı kadaR SuS!!

ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye alı$ !

senin marqka olduqunn yerde etiketi ben koyarrımmm !

coca colayım hayatın tadıyımroccoyum choq $ekerimalbeniyim ßahanem cookçikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı?

h£®k£s aynıyk£n ߣn fa®klıydım $imdi h£®k£s fa®k pe$ind£ ߣn yin£ aynıyım!

pazartesi bakistik, sali tanisdik, carsamba arkadastik, persembe iki asik cuma alistik, cumartesi tartistik, pazar ayrildik

aşqh bi toBa benseRR öNce teqmeİ basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn keh keh (:

qéL dérsém qéL qid dérsém qidmé

Né İsTanßuL 1 Déniz Né Sén 1 qémi ßu kaFayLa qidéRsén cOk s*kérLéR séNi

ßén séni ßöyLé tanımadımkoLpaLa$ma kéndin oL ßiraz oqLum

! Birini sewdim k@ns£r oldu birini sewdim v£r£m oldu birini s£vdim k@myon ç@rptı KAFAMI BOZMA SENİDE SEWERM
KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas

bEn kEnDiMe a$ıĞıM üStELiK pLaToNiK!

Sen 61 dakika 25 saat 5 mevsim 13 ay 7his 8günherşeyden 1 fazlasın , her yönden farklısın çünkü sen çok TATLISIN

ka$ar yOk Dediğin, ßir Yer Var mI ßiLdiğin?

Geçmi$imi çöpe AttmıKarı$tırın özenTiLEr

-Ben ne erkekler gördümGül gül öLdüm

-ßn JuLiet Grçk Aşkn SavaŞcısı DikkT! RomeQ Aranıyooo

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$

[ Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı ]

q*té qéLDi a$kıMızzikimiZde $a$kınıZz

The Sun Of My Dark Street ( karanlık sokaklarımın güneşi)

KaŞAr SeVEnİn EvİNe SaLAm GiRMeZ

Sen aNca oNa BuNa LaF yeTişTiRİmaJ BozuK aRTıK DeqişTiRHeR KaDini AnnneN Mi SanDinOkuyuP KafaNi BayaBi qeLişTiR
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:44

Şapkamı önüme koydum,kendi kendime külahları değiştimBEN kazandım

ZaMan duRsun isTedimBuqün pes eTtim ben

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım…

Beni kaça bölersen böl seni ikiye katlarım

Seni Seven KaLbe Zulüm Et Et Edebildiğin KadaR bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAdar

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIm

╔╗ ♥
║║╔═╦╦╦═╗
║╚╣║║║║╩╣
╚═╩═╩═╩═╝

♣▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒♣
DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé

Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 21:45

KORKMA SAKIN GECELERDEN PENCERENDE YILDIZ GIBI PARLAYACAGIM, UZAKLARDA YALNIZSIN SANMA SAKIN,NEFES GIBI ICINDE,GOLGEN GIBI ARKANDA, CAN GIBI CANINDAYIM BEBEGIM

NE OLUR GITME ELVEDA DEME BEN SENSIZ KADERIMLE NE YAPARIM SOYLE ERIYORUM SESSIZCE OLUYORUM GITGIDE OZLEM VAR AMA CARE YOK SEVGIME

ASLA SEVME,SEVERSEN IHANET ETMEIHANET EDENI DE ASLA AFFETME!!

GULU BIR GUN, SENI HERGUN, GULU SOLUNCAYA, SENI OLUNCEYE DEK SEVECEYIM

ALIP KIRSALAR KALEMIMI KANIMLA YAZARIM SENI SEVDIGIMI

SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR,UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER,BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR

BIRLIKTE YASABILECEGIN BIRIYLE DEGIL ONSUZ YASAYAMAYACAGIN BIRIYLE OLGELDIGINDE BOSLUK DOLDURANLA DEGIL GITTIGINDE YERI DOLMAYANLARDAN OLSUN

YASIYORSAM, ICIMDE HALA BIR UMUT VARSA SENI OZLEDIGIM ICIN

GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM,GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM,YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM,BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM

SEN GITTIN SACLARIMA ERIMEZ KARLAR YAGDI MEVSIMLERIN TADI YOK BAHARIM SENDE KALDI

ALLAHIM BENI OYLE BIR SON BAHAR AYAZINDA OLDUR KI, SEVDIGIM MEZARIMA KOYACAK TEK BIR GUL BILE BULAMASIN

SANA SON YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLEYECEGIM, SIRF SANA INAT OLSUN DIYE SENI SEVMIYORUM DIYECEGIM

MUTLU OLMAK ISTIYORSAN ASLA BEKLEME CUNKUO HIC BIR ZAMAN GELMEZ

KALBIM SENI SEVMEYECEK KADAR ADI ISE ELLERIM ONU PARCALACAK KADAL ASIL DIR

HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN?VE BILIR MISIN BEN SENI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM!

YAGMURLU BIR GUNDE YATAGINA UZANIP HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN BUTUN GUZELLIKLER SENIN OLSUN

DUNYAN OYLE BIR KARARSIN KI, SENI AYDINLATAN TEK ISIK GOZLERIM OLSUN

SEVGI, LAPA LAPA KAR YAGAN BIR GUNDE BIR CATI SACAGI ALTINA SAKLANAN BIR SERCENIN KOPAN TUYUNUN ASAGIYA DUSUSUNU FARKEDEBILMEKTIR

SEVGICURUMEYE YUZ TUTMUS TENEKE UYGARLIGININ KIRIK AYNASINDAN BIR GULUCUK KIVILCIMI GOREBILMEKTIR

GERCEKTEN SEVGI INSANIN DUNYADAKI EN DEGERLI VE EN GUCLU SEYIYMIS OYLEKI INSANA HERSEYI YAPABILIYOR, OLUME BILE GOTUREBILIYOR

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

BENI KALBINDE KURSUN YARASI DEGIL,AVUCUNDA MUTLULUK, GOZBEBEGINDE SEVINC OLARAK TASI, CUNKU BIZ UNUTMAK ICIN SEVMEYIZ BIR TANRIYI BIR DE SEVDAMIZI ASLA UNUTMAYIZ!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDUO GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGILSENI GORUP UTANSIN DIYE!

HATIRINA DAGLAR DIZ COKSUN SEN EGILME SAKIN, AYRILIK, HUZUN NEDIR SEN BILME SAKIN, BU GONUL BAHCESINDEN KIM GIDERSE GITSIN SEN GITME SAKIN!

RUHUMU YERE VURUP HASRET CEKTIREN OLSANDA,NE SEVGINE BEDDUAM, NE SANA KINIM VARDERYAYA AKAR GIBI BINBIR DERTLE OLSAMDA, SENI MAHSERE KADAR SEVMEYE YEMINIM VAR

DENIZLERDEN KAGIT, DAGLARDAN KALEM YAPTIM SANA BIN DEFA "SENI SEVIYORUM" YAZDIM APTALSIN BANA INANDIN BEN SENI SEVMEDIM, SANA TAPTIM

ELLERRIN UCURUM KENARINDA ACAN CICEK GIBI DOKUNMAK ISTESEM DUSSERIM DIYE DEGIL DUSERKEN ELIMI BIRAKAMAM DIYE KORKARIM

HO ! ICIMIN GUZEL ATI SENI HEP UCURUMLARA SURDUM OLANAKSIZ ARAYISA, CILGIN SULARA, ZAMAN KAYALARINA HO! BENIM KARA, EVRENSEL ISILTIM SENI SANA BENZEYEN FIRTINAYA SURDUM

SENDE YUREGINDE ISIT SIIRLERINI YUREGININ IRMAKLARIN DA YESERT BIRAK ORADA KALSINLAR "BIR GUN MUTLAKA" SENINDE HAYKIRACAK CIGLIKLARINDA SIIRLERIN TASACAK YASAM DENEN UZANTIDA

BILIRMISIN GECELER NEKADAR UZUN GELIR BEKLEYENLERE HELE O BEKLENENLER VAZ GECILMEZLERDENSE

SEVIYORUM AMA KIMI EN TATLI BIRISINI NASIL ANLATSAM SANA ILK HARFINE AKSANA (SENI)
KARANLIK HUCRELERDE PASLANMIS KANCALARDA KUDURMUS PENCELERDE ISKENCEDE KAN ICINDE NICE GUNUM NICE GECEM????

HANI KARDELEN GOKYUZUNE ASIK OLUPTA CIKARIRYA NARIN GOVDESINI KARIN ALTINDAN ZEMHERI YUREGIM DER KI YUREGINDE KARDELEN KADAR CESARETIN YOKSA ASLA ASIK OLMA

GULLE BAHCESINDE BIR GUL OLSAN SENIN USTUNE GUL KOKLAMAM GULUMGULU SEVEN DIKENINE KATLANIR DERLER ,BIR TEK SENIN AYRILIGINA DAYANAMAM

HER MUTLULUK BIR KUM TANESI ISE BUTUN SAHILLER SENIN OLSUN

SENKI BENI CIZEMEDIN ERGUAN KOKULU DUSLERININ TUALINE BIR HAYEL BILE OLAMADIM GOZLERINDEKI YANLIZLIK UCGENINDE

BIR KUS KADAR OZGUR BIR BEBEK KADAR MASUM DUYGULARLA SEVDIM SENI

BIR BAKIS BIR ASKI,BIR SK BIR OMRU BIR OMUR BIN ACIYI DOGURUR

SENI SEVMEK DUNYANIN EN GUZEL SESINDE SARKI DINLEMEYE BENZIYOR,AMA BEN SARKI DINLEMEK DEGIL SARKI SOYLEMEK ISTIYORUM

BOYLE BASIT BIR DUNYADA SEN BENIM ICIN COK OZELSIN

KUL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GOZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI

SENISEVIYORUM DIYENIN SEVGISINDEN SUPHE ET CUNKU ASK SESSIZ SEVGI DILSIZDIR

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM

SEN RUYALARIN EN GUZELINI GORURUKEN TANRININ SENI KORUMASI ICIN GONDERDIGI MELEGIN KANATLARI O KADAR BUYUK OLSUNKI SANA KIMSE DOKUNAMASIN

INSANLAR HEP BIRILERININ PESINDEN KOSARLAR, AMA DONUPTE KENDI PESLERINDEN KOSANLARA HIC BAKMAZLAR

YASTIGIMLA UYKUMU BASBASA BIRAKTIM,SIRF SENINLE YANLIZ KALABILMEK ICIN!BU DA YETMEDI KENDIMIDE BIR KENARA BIRAKTIM SIMDI BURDA YANLIZ SEN VARSIN

BIR GUN ZAMAN KAYAR ELLERINDEN TUTAMAZSIN SEL GIBI AKAN YASLARINI KURUTAMAZSIN, OYLESINE BENDESIN VE OYLESINE SENDEYIMKI ARTIK UNUTMAK ISTESENDE UNUTAMAZSIN

ERKEKLER AGLAMAZ DERLER EGER GOZ YASLARIM DENIZE DOKULSEYDI SAHILE VURAN DALGALAR SENI SEVIYORUM YAZARDI

SEVEN SEVGIYI BIR TUTAM BAHAR SANAR, CICEKLERIN ACTIGINA KANAR SEVILEN ISE MEVSIMI YAZ BULUR, GUNESIN HER ZAMAN GULDUGUNU GORUR BU ASK TA KIS MEVSIMINE VARIR, SEVEN SEVILENE YA ULASIR YA DA ULASMAZ

DUSLERIM VARDI GORMEKTEN KORKTUGUM,HISLERIM VARDI SOGLEMEKTEN KORKTUGUM,SIIRLERIM VARDI YAZMAKTAN KORKTUGUM,SIMDI SEN VARSIN KAYBETMEKTEN KORKTUGUM

UZAK DIYARLARDAN GELDIM,SENI GORMEYE YEMIN ETTIM,BIR OMUR SENI SEVMEYESENSIZ BIR DUNYA BENIM NEYIME?YA BENI SEV VERME ELLERE YADA AT BILINMEZ YERLERE

RUYALARINI GUL YAPRAKLARIYLA,YATAGINI PAPATYALARLA SUSLEDIMUZERINI SEVGIYLE ORTUP TUM KABUSLARINI ALDIM KI EN GUZEL RUYALARI SEN GORESIN

FATIHIN ONUNE ISTANBUL'U CIKARAN KADER, GONLUNU FETHEDEYIM DIYE KARSIMA SENI CIKARDI,AMA GEL GORKI SENIN GONLUNU FETHETMEK ISTANBUL'U FETHETMEKTEN DAHADA ZORMUS BILEMEMISIM

HAYATTA IKI SEYE ONEM VERIRIM BIRISI OZGURLUGUM DIYERI ISE SENOZGURLUGUM ICIN CANIMI VERIRIMSENIN ICIN ISE OZGURLUGUMU SEVE SEVE VERIRIM

YANLIZ,GECELERIN,UMIT,BEKLEYENLERIN,HAYAL,CARESIZL ERIN,YAGMUR, SOKAKLARIN, TEBESSUM, DUDAKLARIN,SEN ISE YALNIZ BENIMSIN BIRTANEM

SENI TANIMADAN ONCE BEN BEN DEGILDIM,SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM

SURGUN BU SEVDANIN UMUTLARI,OLMAYACAK DAGLARI SARSAN KURSUNI BAKISLARI,ARTIK SARAMAZ BENI BU SEVDANIN ALCILI KOLLARI

GULU SEVKI DIKENI BATMASIN,OYLE BIRINI SEVKI,SENI ALDATMASINSEV AMA ALDANMA SEVIL AMA ALDATMA,BILMIYORSAN SEVMEYI TASIMA O YUREGI

GOKYUZUNDEKI BUTUN YILDIZLARI TOPLASAN BIRTEK SEN ETMEZ, FAKAT BIRTEK SEN HEPSINE BEDELSIN

ASKIMIZIN SUYA DUSECEGINI BILSEYDIM , BALIK OLURDUM

BEN HICBIR ZAMAN YANLIZ OLMADIM,YANIMDAKI UMITSIZ ASKIM BENIM TEK ARKADASIM OLDU

NE SEVGILER GOMDUM YUREGIME YALNIZCA ADLARI SEVGIYDI VE OYLE BIR SEVGI GOMDUM KI YERI YALNIZCA BENIM YUREGIMDIONU NE GOMEBILDIM, NE SILEBILDIM BU SEVGI SANA AITTI

BIR GUN CEHENNEMDE KARSILASABILIRIZSEN KALP HIRSIZI OLDUGUN ICIN,BENSE TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIGIM ICIN

BULUTLARA DEPOLADIM OZLEMINI,RUZGARLA YOLLADIM SEVGIMI,KUCUK MELEKLER GONDERDIMPEKI SENI OPMEYE GELDILER MI?

AYNAYA HER BAKTIGINDA SENI DEGIL SENI DUSUNMEKTEN SEN OLMUS BENI GORMENI ISTIYORUM

SEVGIDIR HER KAPIYI ACAN BIZI BAZEN BIR KUS BAZEN BIR CICEK YAPAN HER KOTU SEY AMA HER KOTU SEY UNUTULUR SENI SEVIYORUM DIYEBILIYORSAN

~~Bunlar severken terkedilenler için~~

SENSIZ GECELERDE YILDIZLAR DOST YALNIZLIGIMA,ALDATIYORLAR BENI ILK GUN ISIGINDA

BU YANLIZLIK OLUMDEN BETER, ACILARIN SONU DEGILMIDIR DERTLER, OLUM GELMIS KAPIMA, CAN BU SOZLER NEYLER!

YINE KUMSAL SAKIN YINE DENIZ DURGUN YINE GUNES BATIYOR VE BEN YINE YALNIZIM!

SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN

SENI ARADIM, TUM BIR HAYAT SIMDI BULMUSKEN, GITME NE OLUR TERK ETME BENI, BIRAKMA BENI YALNIZLIGIMLA SEN DE KAL BIZIMLE

BIR MARANGOZ USTASIYIM ADETA,BIR AYAGI MUTLAKA KISA MASA YAPANBIR ELIMDE CEKIC BIR ELIMDE CIVI,KENDIMI BIR RESIM GIBI CAKACAGIM INSANI ARIYORUM YILLARDIR
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:07

$evĸaт göѕтerιrιм aмa şıмarтмaм cιddιye alırıм aмa ĸapılмaм dalqa geçerιм aмa ĸırмaм нυzυr verιrιм aмa ѕöz verмe!~BiRiSi AcIyI CeKTi ÖTeKi AcIyI SeRViS eTTi

::ツ Rock'n Coke qibiSin ÇadıR KuRMak iSTioRm ツ::

ĞöŹŶãşĹãŔıМã KãŃ ßuĹãşıŶoŔ ÁrŤıq ŹãМãŃı qéĹĎĨ qiŤМéŃiŃ ŚoŃsÚzĹÚqã !!!

KaLbmm SsöZz VveRdii quRuRLuu oLuCcaK HaKetmeyenin q*Tünü KaLdıRmıcaKk sussKyy Kırdıqın KaLp uyanMasınn

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

sEvgiLiLer Günü GeLmE Bizi GerMe…!

Hani o sessiz günde kulağıma fısıLdamıstın yaBeniMLe çıkarmısın diYe Duy şimDi fısıLtımı!! SeninLe MerDiveeN biLe çıkmam

нá¥áт ¥íñé; qíяí$, qéℓí$мé, ѕσηυç qíяí$ ; ñé∂éñ§íz qéℓí$мé ; úмíт§íz§σñυç ; géяéк§íz

KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ!

ArkaDaSh'Larim GeçmiiSh AgLiyOr ,, Biir DarBe'De On'Lar YemiiSh yüzLer'ii GüLmüyOr

Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR_??

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

diri diri gömülen hayallerimin ardındanbir bir sökülen umutlarım tükendi

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

Ben zaten çevrimdışı yaşıyorumHayat beni engellese ne yazar,engellemese ne yazar

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET

Her AdımımDa DeriNe ÖLÜYORUM!

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM !

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa ztn heß

söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu KezÖyLe DeğiL mi

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi

-Belki ruh çit ' imırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çit ' imırılan ruhun gelirvermesidir

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !

-Gönlümü alma,başımı okşama Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !! kendini Aldatma

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє

- || уắйgöηüL уắắй кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer Geçici ßu ayrıLık ßir rüya farzet Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın
bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN!(:

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!(:
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:08

!Seni Ne Kadar Sevdiğimi Öğrenmek İstersen Vur Kır Kalbimi Kalbimden Akan Kan Yazacaktır Sana Olan Sevgimi!

ßĔŃĨМĹĔ ŤÁŔŤĨŚÁČÁĶŚÁŃ ĨŹĨŃ VĔŔ,ßĔŶŃĨМĨ ČĨĶÁŔÁŶĨМ ĎÁ ĔŚĨŤ ŚÁŔŤĹÁŔĎÁ ŤÁŔŤĨŚÁĹĨМ

§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!

Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

PİSMANIMMM 'Herkesi İnsan Sanıpta SacmaLadım'

Askmı Dedin Bana SacmaLadın Seni Sewiyorum Diyene İnanma YoLwer
Beni En Son Bırakıp Gidende Beni Herseyden Cok Sewerdi BosWerrr

Yırttım Resmini Artık Eskidin,Unuttum İsmini Sen Bi Kahpesin

Kimsewdi Seni Benim Kadar İstemem SLm'ını Artık YanLızım ALdım YoLumu AnLadınmı ÜzüLmeye Değmes Bi Kahpeymissin Bunu Gec AnLadım GözLerim DoLdu Yeni Bi Ufka YeLken Actım

๏๏öℓüм υукυ gιвι тαтℓı σℓѕαу∂ı,мєzαя тαşıηα тαтℓı яüуαℓαя уαzıℓıя∂ı!

๏๏ηє кιмѕєує αιт,ηє∂є кιмѕєує ѕαнιвιм!вєη вυ ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιмтєк ∂є gι∂єяιм

๏๏śéń &yacute;áláńláŕlá áşk śátáńláŕıń ték ádŕéśí!béń éń śőń śáttığıń áşkıń tá kéńdíśí

SeN YaLaNlArLa aŞk SAtAnLaRıN TeK AdResİ!bEn eN SoN SAttIğIn AşKıN Ta KeNdİsİ

кαƒαмα тσкα∂αη вαşкα вι$éу тαкмıу¢αм

/!\ZoRdUr ZoR olAnı İsTeMeK AmA nErDE seNde O YüREk!/!\

S3N S3NS!ZL!Ğ! B!L3M3ZS!N S3N H!Ç S3NS!Z K4LM4D!N K!

Ben seversem kimse durduramaz,Ben ağlarsam kimse güldüremez,Ben gidersem kimse bulamaz,unutma herkez Benim gibi Olamazz!

_ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in!!

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

InSanı En KoLay AğLatan SevgiLidirEn KoLay ALdatan doStLarıdırHayatta HiÇbir Şeye Güvenme Beyaz GüLün biLe GöLgeSi Siyahtır!
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:09

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη…
…çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη…

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::
!…υğяαşмα вαвα уσяgυη…!
*кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм α∂ıм ηє ηє ιş уαραяıм gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя ηєу∂єη кσякυуσяυм
уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє
●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•
вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι…
уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм
ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя
ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує
нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк…
:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::
ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)
ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк gнєу ηє вαкıуσѕυη
●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•
ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι
:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:10

нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк” αℓıη уαzıм σℓ∂υ

…gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!…

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм…

özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz…

Kiмśe ĐéiŁiм,
KiмśeyŁé ĐéiŁiм,
kéηĐiм ĐéiŁiм,
kéηĐiмiη hi¢ ĐéiŁiм,
βurĐa déiŁiм,
orĐa hi¢ oŁмi¢aм

DérT oLmazçékip kapıyı çıkaßiLirsinßén ßöyLéyim qérçéktén sévmiyorsan ßıkaßiLirsin!!

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın
ßoL ßoL Konu$sun
ßénim Satacak MaLım Yok Ki
Öwqüyé İhtiacım OLsun!

gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιмözηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı єкѕιкѕιz α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι

ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє

düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı

vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи

вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк olduм
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:11

кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм α∂ıм ηє ηє ιş уαραяıм gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя ηєу∂єη кσякυуσяυм

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк gнєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:11

¯`·_·[ (Msn nİCkLeri) ]·_·´¯)

(¯`·_·[ (Buraya msn Ismi) ]·_·´¯)

¨°oO (Buraya msn Ismi) Oo°

×÷··´¯`·)» (Buraya msn Ismi) «(·´¯`··÷×

· ··^v´¯`×) (Buraya msn Ismi) (×´¯`v^·· ·

,-~*'¨¯¨'*·~-¸-(_ (Buraya msn Ismi) _)-,-~*'¨¯¨'*·~-¸

Oº°¨ (Buraya msn Ismi) ¨°ºO

- - --^[ (Buraya msn Ismi) ]^-- - -

"··´¯`··" (Buraya msn Ismi) "··´¯`··"

`·¸¸·´´¯`··_· (Buraya msn Ismi) `·¸¸·´´¯`··_·

(¯`·_) (Buraya msn Ismi) (¯`·_)

¯¨'*·~-¸¸,-~*' (Buraya msn Ismi) ¯¨'*·~-¸¸,-~*'

·´): (Buraya msn Ismi) 9(`·

-~·*'ܨ¯`·¸ (Buraya msn Ismi) ¸·`¯¨Ü'*·~-

¸-·~¹°Æܨ (Buraya msn Ismi) ¨ÜÆ°¹~·-¸

׺°Ü`°º× (Buraya msn Ismi) "_·´¯)

¤ıE`[¤ (Buraya msn Ismi) ¤]´)÷¤

··¤(`×[¤ (Buraya msn Ismi) ¤]×´)¤··

·´¯`·*» (Buraya msn Ismi) «*·´¯`·

]¦"¦[ (Buraya msn Ismi) ]¦"¦[

`·,¸¸,·´¯ (Buraya msn Ismi) ¯`·,¸¸,·´

[`·] (Buraya msn Ismi) [·´]

(`··" (Buraya msn Ismi) "··')

"´¯¥¯`" (Buraya msn Ismi) "´¯¥¯`"

"^v^[ (Buraya msn Ismi) ]^v^"
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:12

вαzєη кα∂єяι вєℓιяℓєя уαzı уα∂α тυяα

inSan oğLu nankÖrdüR değer weRmez kimseye ,bende inSan^m sonuçta fasLasıNı bekLeme !

♥ Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır Alayına YOL(;

♥ CeHenneM boş BüTün ŞeyTanlaR buRda (;

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum !

Öyle bir demki ruhum
Hiç olayım derken meğer hep olmuşum

KorkMa biR daHa geLmeM üstüNe (

* bnm yo0L werdiqLeirm miLetin iLqi aLanı o0Lm$ wayy anASını satim

Kimin elindesin , unutuldun mu sende sinsice??
çözüm sende canım zor mu geldi bu sonsuz bilmece??

*taNrı hepiNize birer yüz weRmi$
ama siz oNu ba$ka yüZLere çeviriy0rsunuZ

ıSsız sokaqın
O piS kÖ$eSinde
AqLayarak öLmek iSti0rum !

bírtek acı çektiğimde yaşadığımı hissedebilíyorum ! belki bu yúzden kendime çok defa acı çektirdím
çaresiz kaldığım o kadar çok anı hatırlıyorum kí
herkesten kaçmak istediğím zamanlar o kadar yakın kí
yapabilir miyim, terkedebilir miyim yaşadığım yerleri híç bilmiyorum ama, gitmeyí hep istedim
Lanetliiiiiii!!!!!!!!!!

Tenimde dudağındaki şarap kokusu, Ruhumda beni terkedişlerinin hüznü var, Umutsuz bi çocuk besliyorum En karanlık gecelerimde

>>Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım

nє zaмan вu кadaя zoя oLмaya вaşladı nєfєs alмaк?
nєяdє кayвєtti insanlaя gözlєяndєкi ışıgı?
ne zaмan anlatмaкtan vazgєçtilєr öyкülєяini?

zihniмn ichndє dolaşıvєяiyoя göяntülєrя
sözLєri oLмyan bir şaякıa вenziyoя tıpкı

THe enD

sesinizi biLe duymak istemıyorum hePiniz yaLansınız çıkaR için uqRaşan basiT waRlıkLaRsınız aDisiniz sıfaTsızsınız LaneTLeRin en büyüqü üzeRinize oLsun><'^

bİ ŞaRaP bİr sİgaRa SoN bAhAr KOyNUmdA yAnLIZlıGı kOKluoRum KUrUtULmuS yApRaKLaRDa yGmUr yemıS TopRAklArdA

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım

Bu İnSaNLaR
Doğu$Tanmı SalaktıLar?
YokSA SoNRaDaN Mı oLDuLaR?

hEr PİyOn PoTaNsiyeL ßİr vEziRDir

herşeyin sıradanlaştığı bi dünyada
bazen kaybetmek en doğru seçimdir
ve o dünyada en yerinde tercih vazgeçiştir

Yeni örenen yürümeyi çocukLar qbi
önce adımLar snra koşmaLar
öLe inat etme
her yıkıLış bir diriLş zmna
EFECaaN
Admin
Admin
EFECaaN

Erkek

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:12

ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim
ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum
iÇeLim Demeyin! --> DayanamIyorum!
GideLim Diyin! --> GeLiyorum!
Dalga geÇeLim --> ßayıLıyorum !
Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum
çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!
ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!!

cheers
https://bal11ler.yetkin-forum.com
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:14

Yarim sen yokken ben herqün incitiLdim Binbir parça binbir hayaL içinde eziLdim Küçük bir çocuğun şekerde bulduğu mutluluk gibi 0na sarıldığımda bulduğum huzur gibi Heyecan gibi aşk gibi *

♂+♀=♥ *

Bugün Burda Cumartesi Ben senin SaçLarını SuçLar bakışLarını Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ bİr anLIk mutLuLuğum sİzİ çok mu üzdü?

babamm dediiikii doğmasaydınn keşkeee bende dedimki doğdum uLans isTeeee

Hayat ya$ıcaam şeyleri sana kıyak geçiorm yaz,çiz,oyna Hiç bi *** istemedim istemiorm

♂+♀=top

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,)
Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм

Yüreğimin kısır israfları içinde sessizlik boyunca haykıran soğuk rüzgarda donuyorum!!!!!!!!!

SéssizLiqiMiN aRdıNda yaTaN $iZ0fRéNik MmuTluLuquMa kapıLıp qiDéRkéN aqiR ßaSaN kaRamsarLıqıMıN içiNdé ß0quLuy0rum

Acı çékSéMdé aLı$aCaqıM TuZa MüpTéLaDıR
YaRaLaRıMm

~Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini Kocaman "yanılgılar" almış !
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:15

haF SaLLaηaη яuh haLiηdєγiм

**

canImı acıTsaLardaseni haTırLattıKları içhn iyiKi warLar

**

kaPa céNéNi LanéT susaRak mı coqaLdı icimDéki néFréT

**

Sudâ ériyén âsprin qibiyim
hoŞurtuLu vé pârâmpârçâ

**

akıLLı kaLmak zOr ; yüzün hayaLimdeyken

**

Bir "SeN" Istiyorum Icinde Sadece "BeN" oLan

**

" UsυL UsυL İçiмє Sızαη ßυ Acı ßυ YαLηızLıк Sєηdєη Hαтıяα "

**

wαrLığıη bεndε bir fincαη kαhwεnin hαtrı kαdαr yok!

**

вüтüη γaяaLaяıмı мuтLuLuğuη iςiηdєη qєςєякєη aLdıм

Gözyaşını siL kızım!
Ne sanıyordun sen aşkı büyük annenin anLattığı masaLLardan mı?
Benzemiyor işte birbirine
Kaç kere anLatıcam sana Bu işler LoLipopa benzer
Şekerini yiyip çomağıyLa ortada kaLakaLırsın
Sırça köşkünde yaşamaya benzemez aşk
Bıkmadın mı düşe kaLka yine kanmaya yaLanLara
Ne aşk peri masaLı ne sen şokopiyenses
Aşk dediğin Labirent misaLi söyLiyim
Of zaten özeL günümdeyim!

Artık hayaLLér kurmuyoRum
éskisi giBi déğiLim mutLuda déğiLim sanıLdığı giBi
ama ağLamıyoRum arTık,
saRsıLan bişéyLér var içiMdé topaRLayamıyoRuum
arTık kiMséyé güvénMiyorum!!! sadécé SUSUYORUMM

én sért ritmLérdé ''méLankoLik'' sözLér söyLérkén, fazLa "acı" oLur, kaLdıramaz kimsé o müziqi

**

Kime çarpsam kendimi ve toplasam bildiklerimi payı sen paydası sen

**

уαмα∂ıя вυ уüzüм∂єкι ѕєνιηçℓєя кєη∂ι ιçιм∂є вιя ѕıя gιzℓι нαzιη∂ιя

**

●»γüz wєяip adaм єттiγSєм,SıFıяLa Çaяpaя γσк єdєяiмxDxD »»

**

âdıŋı duyмâk Yetiyorsâ bu kâŁbiŋ âŁevŁeŋмesiŋe
O zâмâŋ vârsın diyoruм her sâŋiye

**

| BeN BiR PeMBe DiZiYiM HeRqüNüM öLüMm |

**

Acı ßitmiyor;Gözbebeğini AçıNca yaLnızLığın

İçinin en yalnız yerine koy beni,
Bastır kanayan yarana
Gerek yok fazladan yer açmana,
Evinin en karanlık köşesine koy beni

bırak eksiğin kalayım

(( İçimdéki MéLankoLik Kadını ßésLédim YokLuğunLa ))
ßir Kırmızı Kadéhin İçindé ßoğuLdum YaLnızLığımLa AdakLar Adamadım KavuşmaLarım Uğruna
Çünkü Sén Kadar SénsizLiği dé İstédim ßén Aşkın Tadına Doyasıya VarabiLmék Adına
ÖzLémék İstédim Séni GécéLércé Uykusuz KaLan ßi Kadının Gözünü Kapatıp DüşLéré TésLim OLmasını İstémési Gibi
Hawai FişékLér PatLamaLıydı GözLérimdé
Séni Yénidén Gördüğümdé Kavuşmanın Lézzétini SağLayan ÖzLém DéğiL miydi ?
| ÖzLénméyén ßir Yürékté Aşk ßarınabiLir mi ? |

Sahip olduğum güzelliklerin altını,
Acı anların üstünü çiziyorum
Her zaman uçulmuyor,
Bazen de,
Mutluluktan d
ü
ş
ü
nü_yorum
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:16

ßélki Sandığın Kadar Ukala,
ßélkidé Tahmin Êdémiyécéğin Kadar
Mütévaziyim
ßiraz Saklıyım,
ßazén Yasaklıyım
Kimséyi Örnék Almam
Kimséyé Örnék Olmam
Arkama ßakmam
' Asla ' Démém
' Kéşké'léri Sévmém!!
Eléştiri Dinlérim
Nasihat Dinlémém!!
Kimsé ßana Masal Anlatmasın
Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén

Hiç mi doğru insan çıkmadı karşıma?
Çok mu iyi davrandım onlara?
Çok mu merhametli oldum?
Çok mu kadir kıymet bildim de yaranamadım?
Cevapsız bir sürü soru

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,
SéninDe Dédiğin Gibi
Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir
SénınDé olmaDığın Gibi !!!!
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:17

Şekerim şirinim şahaneyim
Çektiqin çileye tek bahaneyim
Melekmiyim Perimiyim bilmem ki neyim
Ya ben ne tatlı Şeyimm

benim olman;
yıllardır aranılan ve bir türlü ulaşılamayan
paha biçilmez bir hazineyi, bulmak gibiydi
sana böyle bağlanacağım en başından belliydi
en kötülerin bitişleri, en iyilerin başlangıçları sendin
sen, bu katarda en önde gelendin
fakat hiç ummadık bir anda yok oldun, gittin
yine zehirli yağmurlar yağdı üzerime, ıslandım
gidişinle siyahın en koyusuna boyandım
başladığım yerdeyim şimdi yine
beni bulduğun yere,
tıpkı bulduğun gibi bıraktın

yürürüm ipte,ağım yokken hemde,
kopkoyu içim
inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için
neyim var ki sanki senden başka
hadi son birkez ceplerini yokla
aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

MesajKonu: Geri: BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.   BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009 - 23:18

ßα$кα тürlü olsαчdı dαнα iчi olurdu тαвi

мєsєlα sen dαнα düzgün durαвilseчdiи кαr$ıмdα

iиsaиiчєтsiz тαrαfıиıи dirili$ine мüsαdє єтmєsєчdin

чα dα мαdєm oчun oчиuчorduк

нαzır sєn bu кαdαr кαpтırмı$кen rolüиє кєиdiиi

Pєrdєlєr кαpαимαdαn soи вir кєz нαчrαn вırαкsαчdıи вєиi кєиdiиє

öчle кi вєиdє αlкı$lαrlα uğurlαsαчdıм sєиi

нαчαl кırıklıklαrıчla dєğil

кιмѕєчє кιzмıчσяuм αятıк !

ѕuçLu αяαмαктαи ναzgєçтıм

кιмѕєчє cєναвı σLмαчαи ѕoяuLαя ѕoямuчoяuм

вıяαz кıяgıиıм αмα oLѕuи đαнα güçLüчüм αятıк

GαLıвα вüчüчoяυм

ѕαвαнLαяı güLєяєк uчαимıчoяuм αмα

нıç oLмαzѕα αgLαмıчσяuмđα

ıѕтємıчσяuм αятιк çoк fαzLα ѕєу вıLмєк

чαѕαмαк đєđıgιи вöуLє вıѕєч đємєк

Görmediğimden değil
Yanımda olsan yine özlerdim
Ve bil ki bu kadar sevmem senden değil
Gitsen benden
Ben gidişini bile severim
Aramızda hep aynı fark
Sen gitmeyi bilirsin
Ben sevmeyi*

CokayRıLıkLarya$aDımOyüZdenHer$eyibiTi$ikyaZdım

__________________________________________________ _____

kaç sewgiLin oLdu ki senin ben kaçıncıyım oğLum??
o kızLar benim neyim oLur biLir misin??
BEN yürürüm ONLAR YOLUM

__________________________________________________ _

Pişman oLdugunda ben Yanında olmayacagım !

Herkesi sevebilirdim Sevmeye senden başlamasaydım

hiçbir kaLpte kaLamam içinde iiLik yoksa

Sen Dizime Yattın
Ben Bi Hikaye Anlattım
Ve sen Büyüdün
[ Issız Adam ]

seni iceren masallarim anlatilacak kadar kisa degiller [ Saqo ]

a$k bazen wazgeçmktr

Gidiyorsan öyle bir gitmelisin ki; ayrılık bile gurur duymalı seninle…

Saçma sapan dünyanızda devam edin çoğalmaya
En adi yalanları gerçek gibi sunmaya!
Tutmayın kollarımdan girmem sizin dünyanıza!
Çekmeyin kollarımdan başlarım dünyanıza!

İnsanların Hayalleri Benim Sahip Olduklarıma Yetmiyor
Benim Hayallerimi Kimse Tahmin Bile etmiyor

Sıkıldım artık hepinizden
Başıboş bırakılmış ipleriniz
İçimdeki Hayvan Sevgisi Bile Geçersiz çünkü ;
Hepiniz Sahtesiniz…

Doğrularımı Götürmeye Yetecek Kadar Yanlış Yapmadım Bu Hayatta
Çok Sıkıştığım Yerde Boş Bıraktım Hep Soruları
Şimdi Bıraktığım Boşlukların Birindeyim Belki de
Kimsenin Doğrusunu Götürmedim, Ben Kimsenin yanlışı olmadım!
Yetmez mi?

Gércek diilbildiqim hicbişey Dünya’da
tanıdıqım hérkes c0k tATSız bir rüyada!

Allah’ım Bana Değiştirebileceğim Şeyleri Değiştirmem İçin Güç
Değiştiremeyeceğim Olaylara Katlanmama İçin Sabır
Ve Bu İkisini Ayırt Edebilmek için Akıl Ver

Karda Donmak Üzeresin Uyku Tatlı Geliyor Ama Sen Öldüğünün Farkında Değilsin

[ Issız Adam ]

BlacK*AngeL 'dan Dev Arşiv.
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-