Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)

Created by EFECaaN ©2008

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karışık Fıkralar 1 =)

YazarMesaj
BlacK*AngeL
Modaretor
Modaretor
BlacK*AngeL

Kadın

Karışık Fıkralar 1 =) Empty
MesajKonu: Karışık Fıkralar 1 =)   Karışık Fıkralar 1 =) Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009 - 21:09

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*dondurmacıyım*
Birgün Temel ve arkadaşları bir adada mahsur kalırlar.Temel ve arkadaşları kurtarılmayı beklerlerken adanın yanından çıplak ve güzel kızların olduğu bir gemi geçmektedir.
Temel ve arkadaşlarının yanına gelen bu gemi de ki temel ve arkdaslarını bir sartla kurtaracaklarını solerler.sart ise temel ve arkadaslarının mesleklerinin aletleri ile onların cinsel organlarını keseceklerdir.ilk önce birisi gelip ben kasapım der ve c.organını satırla keserler.sonra birisi gelip ben fırıncıyım der ve onun c.organını ekmek bıcağıyla keserler.sıra temele gelince ben dondurmacıyım yalayın hadi bitir bitire bilirsen.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Birgün Temel ve Dursun kahveye giderler. Kahvede Temel süt icelim der Dursunda kahve icelim der ve tartisirlar. Sonra garson tartismayi böler ve derki eger kapidan önce kadin gecerse süt ama eger erkek gecerse kahve iceceksiniz. Temel ve Dursun anlasirlar. Sonunda sütlükahve icerler. Sizce kapidan kim gecmis olabilir?

Bülent Ersoy!!!!!!

BIZIMKI

Dul bir adamla dul bir kadın evlenirler. Bunların önceki evliliklerinden birer çouğu vardır. Evlendikten sonra bir çocukları olur.

Çocuklar bir gün bahçede oynarlarken kavgaya tutuşurlar. Evin penceresinden durumu farkeden hanım eşine bağırır.

- Bey çabuk gel, çocuklar kavga ediyor.

Adam seslenmiş:

- Kimle kim kavga ediyor?

Kadın cevap vermiş:

- Seninki ile benimki bir olmuş bizimkini dövüyorlar.

Bir Ingiliz doktor diyor ki : Tip bilimi bizde öyle ilerledi ki, biz bir adamin beynini aliriz ve baskasina koyariz ve onu alti haftada is arayacak hale getiririz.
Alman doktor diyor ki : Bu hiç birsey diil; biz bir adamin beynini çikaririz ve baskasina koyariz ve onu dört haftada savasa hazir hale getiririz.
Amerikali doktor da diyor ki ; Beyler siz çok geridesiniz. Biz Teksastan bir beyinsizi aldik ve beyazsaraya koyduk. Simdi ülkenin yarisi is ariyor , yarisi da savasa hazirlaniyor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAŞINTI
Adam melon şapkasının üzerinden kafasının
kaşımaya çalışan bir başka adam görmüş ve yanına
giderek:
- Afedersiniz, siz Laz mısınız?
- Evet, neden sordun?
- Şapkanızın üzerinden kafanızı kaşımaya
çalışıyordunuz da.
- Ne olmuş yani?! Sen popon kaşınınca pantalonunu
mu çıkarıyorsun?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bebek
Temel komutandan izin istemiş ve eklemiş: -Çocuğum olacakta! Komutan: -Ne zaman? demiş. temel: -İzin verirseniz eve gittikten 9 ay sonra demiş.

BORÇ PARA
Nasrettin Hoca nın komşusu paraya sıkışmış.Nasrettin Hoca ya gidip.Nsarettin Hoca paraya sıkıştım.Bana borç verebilir misin? Demiş.Nasrettin Hoca cevap vermiş:Şu halının altını görüyormusun orda biraz para var onları alı ver. demiş.adam almış. bir kaç yıl geçmiş adam parayı getirmemiş.yine sıkışmış ve nasrettin hocanın yanına gitmiş.nasrettin hoca demiş ben yine sıkıştım demiş.bana borç verebilirmisin demiş.nasrettin hoca: şu halının altını görüyormusun?orda eskiden para vardı ama birisi aldı birdahada getirmedi demiş

KUYRUKSUZ EŞEK
Hoca bir gün eşeğini satmak için pazara götürüyormuş.yolda bakmış ki kuyruğu çamura bulanmış.hoca da kesmişkuyruğu heybesine atmış
pazarda birisi eşeği satın alacak olmuş ama kuyruksuz olduğunu görünce vazgeçmiş. bunun üzerine hoca adama :
sen hele pazarlıkta uyuşmaya bak, demiş, kuyruk uzakta değil heybemde...

Karışık Fıkralar 1 =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-