Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)

Created by EFECaaN ©2008

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kibar Hakaretler...

YazarMesaj
QRAMP
Modaretor
Modaretor
QRAMP

Erkek

Kibar Hakaretler... Empty
MesajKonu: Kibar Hakaretler...   Kibar Hakaretler... Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009 - 20:37

Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz."
"Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular. Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı."
"Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce ticarete sıfırdan başlamıştı. Şimdi 5 milyar borcu var"
"Dostlarım için yapamayacağım bir şey yoktur diyorsun. Aslında doğru söylüyorsun. Senden her şey beklenir."
"Benimle tartışmak istersen dur, önce beynimi bırakayım da eşit şartlarda tartışalım."
"Onun doğumu tıp dünyasında olaydır. Bilim adamları bir insanın beyni olmadan kaç yıl yaşayabileceğini merak etmektedirler."
"Senin kafanla üretebildiğin tek şey kepek mi?"
"Eğer bir gün yolun düşer de bizim evin oradan geçersen, lütfen geçip git."
"Kötü bir insan değilsin. Kötü bir insan olmak için önce insan olmak gerekir."
"Sana benzeyen birisine karşılaşmak istesem kabus görmek zorundayım."
"Biliyor musun, seninle tartışmak rüzgarlı havada gazete okumaktan daha zor."
"Doğduğun evin duvarındaki "Çevreye Verdiğimiz Kalıcı Rahatsızlıktan Dolayı Özür Dileriz" levhasının ne olduğunu şimdi anlıyorum."
"Seninle ilk karşılaştığımızda pek hoşlanmamıştım ama şimdi nefret ediyorum."
"Bir tek iyi özelliğin var: Ölümlü olman."

Kibar Hakaretler...
1 sayfadaki 1 sayfası