Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodrum Anadolu Lisesi 11.Sınıflar (BAL11LER)

Created by EFECaaN ©2008

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Da Vinci Şifresi

4 posters
YazarMesaj
ByBaşkan
Admin
Admin
ByBaşkan

Erkek

Da Vinci Şifresi Empty
MesajKonu: Da Vinci Şifresi   Da Vinci Şifresi Icon_minitimePerş. 5 Şub. 2009 - 4:01

Bir gece, Louvre müzesi müdürü öldürülmüş olarak bulunur. Bu olay üzerine ünlü simgebilim Profesörü Robert Langdon (Tom Hanks) Louvre müzesine çağırılır. Müze müdürü ardında esrarengiz bir simge dizimi ve ipuçları bırakmıştır. Kendisi de tehlikede olan Langdon, polis kriptoloji uzmanı Sophie Neveu'nün (Audrey Tautou) yardımıyla, Leonardo Da Vinci'nin çalışmalarında bir dizi akıl almaz sırrı çözer. Tüm bu sırlar onları, hayatlarını 2000 yıldır gizli kalan eski bir gizemi korumaya adamış gizli bir topluluğa götürür.
bambam
Modaretör
Modaretör
bambam

Erkek

Da Vinci Şifresi Empty
MesajKonu: Geri: Da Vinci Şifresi   Da Vinci Şifresi Icon_minitimeCuma 6 Şub. 2009 - 19:44

olm çok süper film öle böle deil yahni herkez seyretmeli öle bişeyh
ByBaşkan
Admin
Admin
ByBaşkan

Erkek

Da Vinci Şifresi Empty
MesajKonu: Geri: Da Vinci Şifresi   Da Vinci Şifresi Icon_minitimeCuma 6 Şub. 2009 - 22:45

ewet gercekten cok guzel ancak anlamak lazım...biraz kiliselye ters dusen bi film
Q.P!X!3
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Kadın

Da Vinci Şifresi Empty
MesajKonu: Geri: Da Vinci Şifresi   Da Vinci Şifresi Icon_minitimePaz 8 Şub. 2009 - 20:34

valla bn daa izleme fırsatı bulamdm ama kitabını okudum v mükemmel ötesiiiiii severim davinciyi Very Happy Very Happy v kitapta yazılanlar gayet mantıklı bnce hatta çoğu şeyden daa mantıklı en azndan herşye bi açıklama gtreblmşlr
WarLordTR
Üye
Üye
WarLordTR

Erkek

Da Vinci Şifresi Empty
MesajKonu: Geri: Da Vinci Şifresi   Da Vinci Şifresi Icon_minitimeSalı 14 Nis. 2009 - 18:43

aga kitabida okudum filmide izledim tek kelime
MUHTTESEM

Da Vinci Şifresi
1 sayfadaki 1 sayfası